Полтава отримала від уряду допомогу. Кременчук ні. А що там у нашому місті з пам’ятками історії?

317 0
Полтава отримала від уряду допомогу. Кременчук ні.  А що там у нашому місті з пам’ятками історії?

Кременчуцькі чиновники, які за своєю посадою опікуються міським життям та «проявляють» ініціативу, аби вирішувати питання, але не доводити все до кризи, не відпрацьовують свою заробітну плату на 50 відсотків, ні на 20.  Причина такого твердження – місцеві чинуші не роблять те, що повинні робити й через це страждає і сам Кременчук теж. Й це останні приклади з нашого життя – оприлюднені урядові рішення щодо виділення коштів на реалізацію проектів реставрації культурної спадщини.

За тим, що оприлюднено сьогодні – сусідня Полтава отримає 20 мільйонів гривень на реставрацію Полтавського краєзнавчого музею, який розташований в колишньому будинку земства. Далі якщо повернутися до Кременчука, то одразу на увагу приходять дім купця Чуркіна, що у Крюкові й там же – будівля колишніх казарм. Але окрім цього – ось на набережній Дніпра ми бачимо як руйнується найстаріша кременчуцька будівля, де ще більш ніж два сторіччя тому, розташовувався пост за спостереженням на Дніпрі.

Й привести цю споруду в порядок коштуватиме не так дорого, бо 20 млн грн там би вистачило двічі. Однак у нас немає одного і головного – у нас немає нардепа який би це питання тримав на контролі й немає заступника мера Кременчука, який би виявив хоч трохи ініціативи.

Тих,  хто є у нас сьогодні – мер Малецький, його заступник з питань культури Проценко та їх директор – нардеп Шаповалов, на жаль це питання зовсім не цікавить. Їх взагалі ніщо не цікавить, окрім як отримувати підвищені премії за провальну роботу. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация