В ПАТ «Кременчукгаз» передумали підвищувати вартість розподілу газу втричі. Хочуть вже вчетверо

668 0
В ПАТ  «Кременчукгаз» передумали підвищувати  вартість розподілу газу втричі. Хочуть вже вчетверо

Адміністрація ПАТ «Кременчукгаз» оголошує про додаткову зміну в показниках подорожчання  тарифу на розподіл газу на наступний рік. Відповідні зміни, що ось – ще два дні тому, на 2022 рік наші газовики  планували просто велике подорожчання, а тепер хочуть ще більшого, вже дуже великого подорожчання, оприлюднено на сайті приватного підприємства.

За тим, що є сьогодні в тарифах Кременчукгаз  - вартість розподілу газу в Кременчуці нині складає 0,39 грн за кубічний метр  (без ПДВ).   Натомість вчора, підприємство оприлюднило новий проект тарифу на розподіл природного газу на 2022 рік. Й на вчорашній день такий показник плати за розподіл, запланований на наступний рік – складав вже 1,26 грн за кубічний метр газу без ПДВ. ( Мова ось про що – для родини в приватному будинку при споживанні 100 кубічних метрів газу в місяць, ці плата складає сьогодні 39 гривень. У випадку подорожчання до 1,26 грн ця родина платила б  вже 126 гривень)

Однак сьогодні у наших газовиків вже щось змінилося й вони оприлюднили новий проект тарифів на розподіл. Тож цього разу нам повідомляють про майбутню ціну розподілу вже в 1,62 гривні за куб (без ПДВ). І тепер нам пропонують платити за споживання  100 кубів (не за сам газ) вже 162 гривні. Тобто, на нас очікує подорожчання одразу на 400 відсотків, що є рекордним серед всіх підприємства-надавачів послуг в Україні. Новий проект з чотирикратного зросту цін на розподіл газу, в ПАТ «Кременчукгаз» називають уточненим, але що саме там уточнено – не конкретизується. Поки що уточнено одне – до нас лізуть в кишеню з великою швидкістю.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация