Без головного інженера міст у Кременчуці не збудувати. Компанія «Догуш» оприлюднила нові вакансії

820 0
Без головного інженера міст у Кременчуці не збудувати. Компанія «Догуш» оприлюднила нові вакансії

Головний підрядник з будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці оприлюднив нові відкриті вакансії для громадян України, які бажають працювати на спорудженні нового мосту. Як повідомляють на сайті «Ворк уа», відкрито три нових вакансії.

Перша – це головного інженера, завдання якого - забезпечення технічного нагляду і контролю за термінами і якістю виконання всіх будівельно-монтажних та інших будівельних робіт, за їх відповідністю затвердженій проектно-кошторисній документації, будівельним нормам, правилам, стандартам і технічним умовам, нормам техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту, вимогам організації праці. Сфера діяльності – вирішення технічних питань.

Натомість друга вакансія, яка сьогодні відкрита, - «Головний інженер з проектування будівельних конструкцій». Цей фахівець забезпечує керівництво та наставництво для групи інженерів з проектування будівельних конструкцій, керівник розробляє стандарти, здійснює контроль якості, керує проектами. Зрозуміло, що для обох посад головним буде досвід роботи. Зокрема для проектування будівельних конструкцій – 10 років. Для головного інженера – 5 років.

Третя відкрита вакансія з теми будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці – це Tender Manager з досвідом роботи 5 років і місцем роботи в столиці. Про що слід додати – як було оголошено раніше, вже мав би бути готовий проект нового мосту, який до грудня має пройти експертизу. Тож сподіваємося, що новий проект у подробицях нам незабаром покажуть.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация