Буде протест. Завтра кременчуцькі чиновники-депутати облради театрально мітингуватимуть в Полтаві

551 0
Буде протест. Завтра кременчуцькі чиновники-депутати облради театрально мітингуватимуть в Полтаві

У Полтаві завтра – цікавий день і мова про чергову сесію Полтавської обласної ради, на якій кременчуцькі чиновники покажуть нам театральну акцію протесту. Причина «протестної» акції - рішення, які будуть прийняті самими обласними депутатами й рішення, які не будуть прийняті через відсутність ініціативи вже в мера Кременчука Малецького.

За тим, що планується, – серед рішень, які будуть прийняті, два таких стосуватимуться нашого міста. За першим – мова про зміну назви Кременчуцького педагогічного коледжу, який тепер стане коледжем-академією, через що статус цього навчального закладу буде змінено. Останнє ж означає тільки одне – для Кременчуцького педагогічного коледжу-академії вже обласні чиновники тепер шукатимуть додаткове приміщення. Й таке додаткове приміщення в них є – це будівля колишнього дошкільного закладу, в якому нині перебуває Кременчуцький обласний ліцей з посиленою фізичною підготовкою.

Натомість друге рішення, яке буде прийнято на сесії облради завтра, – вже спеціалізовану школу-інтернат у Градизьку, де дітей не так і багато, приєднають до Кременчуцької спеціалізованої школи, що в Крюкові, на вулиці Остапа Вишні. І цим рішенням уже звільняються приміщення закладу освіти в Градизьку, куди й переїде після ремонту Кременчуцький ліцей. І звісно, на пам’яті ще свіжі акції протесту, які перед новим навчальним роком з цього приводу організовували кременчуцькі чиновники перед Полтавською облрадою.

Й тоді був знайдений компроміс, що ось мер міста Віталій Малецькиий переведе Кременчуцький ліцей з посиленою фізичною підготовкою в нове приміщення, в колишню ЗОШ №15. У такому разі цей обласний заклад залишався б у місті, натомість приміщення в Градизьку передали під інші обласні структури. Й звісно, що найкращим рішенням у цій справі була б зміна підпорядкування ліцею з фізичною підготовкою, яке місто просто забрало в області на свій баланс.

Але для цього потрібне рішення депутатів Кременчуцької міської ради про відкриття у Кременчуці нового навчального закладу та його фінансування. Однак, крім слів мера Малецького та його підлеглих з цієї теми про те, що так питання можуть вирішити, нічого більше не було. Й слід так розуміти, що мер Кременчука не підтримає пропозицію, аби перевести цей навчальний заклад з балансу області на баланс міста.

Бо насправді ситуація наша не краща – в місті є кошти, мільйони гривень, аби їх вкидати в безкоштовний бойовий листок мера Малецького та фінансування непомірно роздутого штату міських чиновників. Однак грошей немає не те що на новий навчальний заклад, але й на зарплату вихователям у дитячих садках їх теж немає. Залишається єдине, що можуть наші кременчуцькі «градоначальники», - це влаштовувати акції протесту. От завтра таку ми й побачимо.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация