Не чекаючи критики в ФБ. У Кременчуці сьогодні початок опалювального сезону в будинках, – Малецький

906 0
Не чекаючи критики в ФБ. У Кременчуці сьогодні початок опалювального сезону в будинках, – Малецький

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, до якого жителі міста тиждень тому ледь достукалися, аби було розпочато опалювальний сезон у дошкільних закладах та лікарнях, проявив ініціативу.

Й мова про те, що сьогодні, 18 жовтня,  у відповідності до запланованого рішення міськвиконкому,  буде оголошено про початок опалювального сезону. Про відповідні наміри – подати тепло у квартири із завтрашнього дня, 19 жовтня, мер міста повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку. Опалювальний сезон починається, бо позаду 15 жовтня - офіційний його початок в Україні, а середньодобова температура повітря у Кременчуці вже давно менша, ніж плюс 8 градусів тепла. 

Тож із сьогоднішнього дня вже кременчуцькі комунальники почнуть швидкісне відкривання засувок з теплоносієм у підвалах будинків. Далі в них буде два тижні на налагодження нормальної роботи внутрішньобудинкових систем опалення.

Останнє від мера Малецького - цього року через проблеми з ремонтом мереж та котелень опалювальний сезон у центрі Кременчука та на правому березі міста (вул. Івана Приходька) почнеться невчасно. Орієнтовно - не раніше 20 жовтня.  Й тут питання - комунальники не встигають із завершенням ремонтних робіт попри те, що в них у запасі було пів року.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация