Кременчужан визнано такими, що залишають сміття після себе більше, ніж у приєднаних до міста селах

650 0
Кременчужан визнано такими, що залишають сміття після себе більше, ніж у приєднаних до міста селах

Надалі  мешканці приєднаних до нашого міста сіл Потоки, Мала Кохнівка та Наддніпрянське будуть зразком серед всіх жителів Кременчука для нашого міськвиконкому. І не мова не лише те, що ось мер Кременчука Віталій Малецький зробив для мешканців села Потоки спеціальні рейси тролейбусу, в якому практично заборонив їхати кременчужанам які дістаються до своїх дач, що розташовані неподалік цього села.

Однак є й інше – вже на рівні міськвиконкому мешканців прилеглих сіл визнано такими , що менше після себе створюють сміття, ніж всі інші, хто живе у самому Кременчуці і в його приватному секторі теж. Й це останні проекти рішень нашого міськвиконкому, де встановили норми утворення відходів на одного мешканця  села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське.

Тож за тим, що записали в нашій мерії – один мешканець одноповерхового будинку в цих селах утворює 397,5 кілограмів сміття на рік. І зрозуміло, що перша думка така – це однаковий норматив як для Кременчука з його приватним сектором, так і для села Потоки, з його приватним сектором, бо люди врешті-решт однакові хоч в місті, хоч в селі.

Але у нашого міського голови Віталія Малецького інша точка зору. За тим, що записано в тарифах комунального підприємства 1628, у Кременчуці норма накопичення сміття на одного мешканця в приватному секторі – 517,36 кг на рік. Тобто більша і набагато, ніж у селі, що поруч.

І звісно питання до нашого мера тут одне - чому так. Бо ось візьмемо актуальний приклад нашого міського голови – ось він жив у багатоповерхівці, в Кременчуці,  з нормою накопичення сміття однією. Але тепер він живе у великому котеджі, який купив за мільйон грн в приміських Кривушах, неподалік від Дніпра.  І чи справді він почав після себе залишати більше сміття ніж з того часу коли жив у місті? Але чому?

Таблиця нових нормативів для приєднаних сіл додається.

з/п

 

 

 

 

Джерело утворення твердих побутових відходів

 

 

 

Розрахункова одиниця

Норма на одну розрахункову одиницю

 

 

 

Середня щільність

середня на рік

 

 

м3

 

кг

 

кг/м3

 

1

Багатоквартирні будинки сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка

1 мешканець

2,43

402,7

166

2

Одноквартирні будинки сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка

1 мешканець

2,28

397,5

174

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация