Не для всіх зроблено. В тролейбус до Потоків обмежать вхід кременчужанам, які їдуть на свої дачі – мер

1 077 0
Не для всіх зроблено. В тролейбус до Потоків обмежать вхід кременчужанам, які їдуть на свої дачі  – мер

Надалі мешканці Кременчука будуть більш правильно розуміти ініціативи нашого міського голови Малецького. Й мова тут про те, що ось окремі пенсіонери, чиї дачі розташовані неподалік від села Потоки, чомусь надумали, що їм можна їхати на дачу новим тролейбусом, який їде в бік цього села.

Але ці люди не праві, бо нова транспортна зручність на них не розрахована. (Певно, що не вийшли обличчям - авт.). Й це міськвиконком сьогодні та великий виступ з цієї теми нашого мера Малецького. Причина промови градоначальника  – невдоволення мешканців села Потоки, куди їде цей тролейбус. Бо, крім самих жителів, уже кременчуцькі пенсіонери зрозуміли, що вони теж можуть їхати за 5 гривень, хоч і не в саме село, але на свої дачі, які там розташовані неподалік.

Саме таке рішення наших громадян похилого віку, а в них, до речі, право безплатного проїзду, пана Віталія Малецького обурило. «Транспорт у першу чергу для села»,  зазначив наш мер, який наказав дотримуватися також карантинних обмежень. Тобто в салоні «сільського» тролейбуса можуть бути дві людини, які стоятимуть. Щодо іншого, то перевезення карантинні й в першу чергу мова про кількість сидячих місць.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация