Мер Малецький знову змінив точку зору. Знову думає – підвищити тариф на проїзд в маршрутках чи ні

562 0
Мер Малецький знову змінив точку зору. Знову думає – підвищити тариф на проїзд в маршрутках чи ні

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який відмовився від подорожчання проїзду, - змінив свою думку. Тепер він знову думатиме про можливе подорожчання вартості проїзду в Кременчуці, але остаточного рішення з цього приводу – вдарити новими цінами по кременчужанах або не добивати й так міське зубожіння, наш мер ще не прийняв.

Відповідне повідомлення щодо свого важкого вибору: добивати жителів цінами чи нехай поживуть, наш градоначальник зробив на засіданні міськвиконкому сьогодні. «Ми отримали від перевізників розрахунки і далі, по динаміці цін на газ та пальне, ми приймемо рішення», - зазначив "батько" міста і додав таке.

Перше – це  зауваження до Кременчуцького тролейбусного управління, де мова йде про збільшення вартості електроенергії, яку сьогодні купують на ринку. Й за якою ціною її купує КТУ – не оприлюднюється. Однак слід так розуміти, що тут купують електрику в непевної фірми і її ціна вже доходить до 5 гривень за кіловат.

Ще від міського голови – його заява, що міськвиконком виплатив 300 тисяч гривень директорам маршрутів. І це позитивна інформація, інакше б Малецький уже підвищив вартість проїзду в маршрутних таксі до небес. А так – він не може цього зробити, бо уряд контролює ціни на пальне, на автогаз – теж і ці ціни відносно стабільні. Єдина нестабільність на всю Україну - це кременчуцька.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация