Раз дітей в дитячі садки Кременчука не ведуть, то мер Малецький дошкільні заклади міста оптимізує

1 382 0
Раз дітей в дитячі садки Кременчука не ведуть, то мер Малецький дошкільні заклади міста оптимізує

Міський голова Кременчука Малецький оголошує про свої плани щодо оптимізації (скорочення) чисельності дошкільних закладів у місті й оптимізації кількості вихователів у міських дошкільних закладах. Й мова про скорочення освітніх закладів, тобто третьої хвилі цього скорочення.

Відповідну інформацію мер міста оприлюднив сьогодні на засіданні міськвиконкому. За його словами, мова про те, що сьогодні міська влада взялася за оптимізацію і наповненість дошкільних закладів. (В останніх через відсутність опалення кількість дітей зменшилася рівно наполовину. – авт.). Відповідно, чиновники діють у цій справі двома способами і поки що мова про перший – вихователів у дитячих садках, працівників, які отримують мінімальні оклади, міське управління освіти відправляє у двотижневі відпустки за свій рахунок і така ситуація збережеться надалі.

Далі слід сказати, що питання про скорочення вихователів у дошкільних закладах і про провальну кампанію тепломодернізації меру Малецькому ставила депутатка міськради Лариса Гориславець. Вона ж і запропонувала нашому очільнику зняти з мерії табличку, що Кременчук – місто дружнє до дітей. Насправді – не дружнє, в наших дошкільних закладах холодно, й з того, про що розповідав наш міський голова, – попереду нас таки очікують серйозні скорочення дитячих садків.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация