Харків, Київ… В Україні – не у Кременчуці, при нічній температурі +2 починається опалювальний сезон

1 036 0
Харків, Київ… В Україні – не у Кременчуці, при нічній температурі +2 починається опалювальний сезон

Із сьогоднішнього дня в містах України починається опалювальний сезон і про це повідомляють ЗМІ України. Ключова думка того, що оприлюднюється, – в містах починається опалювальний сезон для бюджетних закладів: дитячих садків та лікарень.

Чому саме опалювальний сезон розпочато сьогодні – зрозуміло. Нічна температура у Кременчуці зменшилася до плюс 3 градусів і залишатиметься такою до наступного вівторка. Й зрозуміло, що в дошкільних закладах, медзакладах, поліклініках нашого міста вже холодно й, звісно, було б правильно, якби наш мер Малецький оголосив про початок постачання тепла в лікарнях, де лежать хворі на коронавірус, у дитячих садках, у поліклініках.

Насправді нічого цього немає. Так само жодного проекту рішення міськвиконкому чи розпорядження про початку опалювального сезону не існує. Є лише інформація, що ось Укравтодор повідомляє про початок будівництва пірса в Кременчуці. Але як цим повідомленням нагріти повітря в наших лікарнях, на це запитання нічого в міськвиконкомі не говорять.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация