Бо зграя. У мера Кременчука Малецького звинуватили чиновників ОДА в ненависті до нашого міста

920 0
Бо зграя. У мера Кременчука Малецького звинуватили чиновників ОДА в ненависті до нашого міста

Надалі наш міський голова Малецький припинить свою війну з головою Кременчуцької райради Колотієвським. Й мова не про мир, але оголошення нової такої війни й цього разу - голові Полтавської обласної адміністрації Синєгубову. Й це життя нашого цирку, назва якого –  будні Кременчуцького міського виконавчого комітету й повідомлення другого заступника мера нашого міста Ольги Усанової в соціальних мережах про «зграї обласних чиновників». Й пише Ольга Усанова таке.

«Область продовжує ненавидіти Кременчук. Замість привітання із Днем учителя обласні чиновники прислали незаконну перевірку!  Шостого жовтня «зграя» обласних чиновників увірвалася до Кременчука, щоб «покошмарити» наших освітян. Під виглядом позапланової перевірки вони їздили по кременчуцьких школах», - пояснення заступниці нашого мера – в комісії, яка за завданням Президента України перевіряла стан справ у закладах освіти з теми харчування учнів, – не було багато. Зокрема «…був відсутній перелік об'єктів перевірки, перелік питань, спосіб та форми здійснення перевірки».

Що таке «спосіб здійснення перевірки», кременчуцька чиновниця не уточнює, але пише, що комісія обласного департаменту освіти була налаштована вороже. Загалом Ольга Усанова багато що пише – говорить, що врешті-решт обласна адміністрація не може перевіряти дії Кременчуцької міської влади й взагалі ніхто не може наших міських чиновників перевіряти в принципі. Не можуть перевіряти, бо, вочевидь, Кременчук це окреме царство. 

Останнє, про що слід додати, – сам конфлікт, через який у мера Кременчука обізвали полтавських чиновників «зграєю», стався вчора. Й мова про перевірку з області, яка мала пройти в школах нашого міста, але злим ворогам з Полтави дали відсич. Зі свого боку обласні перевіряльники склали акти й пообіцяли направити все до поліції. Можливо, там оцінять рівень спілкування наших чиновників.

P.S. "Діяльність тих виродків провокаційна, і зроблена тільки для розгойдування ненависті..." - таке читаємо в коментарях до оприлюдненої заяви пані Усанової. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация