В МОЗ перемістили Полтавщину в помаранчеву зону. Що це означає?

588 0
В МОЗ перемістили Полтавщину в помаранчеву зону. Що це означає?

Міністерство охорони здоров’я знову перемістило Полтавську область в помаранчеву зону через зміни в індикаторних показниках поширення коронавірусу. Й це карта МОЗ на сьогодні, де можна побачити, що Полтавщина в помаранчевій зоні перебуває перший день через збільшення динаміки госпіталізації хворих, з її позначкою у 58 відсотків проти 50 допустимих.

Також в індикаторних показниках можна побачити, що в цій же помаранчевій зоні карантину, яку ось-ось буде змінено на червону, – наші сусіди: Харківська та Чернігівська області. Далі слід сказати, що державна комісія, яка визначає для регіонів карантинні обмеження в залежності від індикаторних показників МОЗ, засідатиме у вихідні. Відповідно попереду ще сьогодні та завтра і все ще може змінитися.

Відомо, що обмеження помаранчевої зони – такі ж, як і жовтої зони, й стосуються роботи кінозалів, культурних заходів. Але вже на обласному рівні можуть бути введені додаткові обмеження, однак поки що незрозуміло, якими вони будуть. А коли вже справа дійде до червоного рівня, то все зміниться. Припинять свою роботу заклади громадського харчування, якщо тільки їх працівники не вакциновані на 100 відсотків, наш мер Малецький не зможе працювати, бо не захищений і не вакцинується, й не тільки це...

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация