Тепломодернізація в наших дитячих садках може бути, може ні - депутатка міськради Гориславець

405 0
Тепломодернізація в наших дитячих садках може бути, може ні - депутатка міськради Гориславець

Кременчуцькому міському голові Віталію Малецькому, який у нас відповідає за провал кампанії тепломодернізації в дошкільних закладах міста, ніяк не вдається налагодити нормальну роботу в цій справі. Й це відома кременчуцька історія про те, що ось Кременчук отримав 10 мільйонів євро кредиту на тепломодернізацію бюджетних закладів.

І роботи з утеплення та заміни старих вікон на нові були розпочаті, але далі їх покинули, бо в міськвиконкомі почали міняти «чужих» і не наближених підрядників на «своїх» - наближених. Однак вставляти нові пластикові вікна в дитячих садках - це трошки інша справа, ніж просто копати землю й тут потрібно все міряти, запінювати і так далі. Тобто потрібні фахівці цієї справи, а їх немає. У підсумку цієї війни за бюджетний підряд усі роботи взагалі загальмувалися, натомість уже в дошкільних закладах з батьків почали збирати кошти, аби за приватними оголошеннями завершити розпочаті будівельниками роботи, які відмовилися працювати безплатно.

Також відомо, що на виконання модернізації, а потрібно було робити віконні відкоси в дитячих садках, у міськвиконкомі направили працівників КП «Союзрембуд». Нині ж про те, що є сьогодні в цій справі, повідомляє в соціальних мережах депутатка Кременчуцької міськради Лариса Гориславець. І пише вона так: «Для всіх, хто сподівається на відновлення роботи дитячих садків, повідомляю:

6 жовтня я зателефонувала у 6 дитсадків, які закриті повністю або частково. 3 дитсадки повідомили про те, що роботи ведуться прямо зараз. 3 дитсадки (з будівельними кадрами в місті криза – авт.) повідомили про те, що нічого не відбувається.

Тобто імовірність виконання обіцянок 50/50. Нагадую: жовтень було озвучено як останній рубіж у завершенні ремонтних робіт у дитсадках. Цю інформацію надало КП “Енергосервісна компанія”, яке було створено для проєкту на 11 мільйонів євро з утеплення та модернізації комунальних закладів, але станом на зараз це КП:

  • завалило роботу дитсадків;
  • не надало відповіді на моє депутатське звернення (точніше - надало відписку);
  • керівник не пояснив депутатам на сесії ситуацію із зупинкою ремонтів та іще 120 питань, чому це сталося і хто ж винен? (в коментах - його куценьке письмове повідомлення з цінною фразою “продовження призупинених робіт розпочнеться наприкінці вересня з терміном їх виконання впродовж жовтня цього року”.  Жовтень триває.

Фото – депутатки міськради Гориславець, яке вона робила у вересні

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация