У Кременчуці поменшає на ще один маршрут. 15-Б піде в безвість услід за колишнім маршрутом №20

928 0
У Кременчуці поменшає на ще один маршрут. 15-Б піде в безвість услід за колишнім маршрутом №20

Кременчуцькі перевізники з приватного підприємства «Автотранс», що обслуговує маршрути №30, №18 та №15-Б, вочевидь, за тиждень відмовляться від останнього. Й це нинішні пристрасті перевізників, частина яких заправляє свої старі маршрутки газом метаном і який, на відміну від бензину, дизельного пального та автогазу (пропану), подорожчав до 38 гривень за куб. За тим, що було сьогодні зранку, – на всіх міських маршрутах, попри всі раніше оголошені ультиматуми з вимогою подорожчання проїзду, працювала традиційна кількість водіїв, й мова тут про маршрути № 16, 18, 30 та №11.

Єдиний виняток – це маршрут №15–Б, на якому зранку перевозили пасажирів усього трьома старими маршрутними таксі. 

«На цьому маршруті взагалі працюємо у великий мінус. Й мова про те, що маршрут сам великий – 30 кілометрів, але пасажирів мало. Інші маршрути, №30 та №18, там більше пасажирів, менші відстані і, звісно, вони відносно прибуткові», - за тим, що розповіли водії «Програмі плюс»,  зранку найгірша ситуація – з маршрутом №15 Б.

Також уже відомо, що мер Кременчука Малецький відмовився від своїх намірів підвищити вартість проїзду в маршрутках через неймовірну критику свого рішення від пересічних громадян. Жодного виходу з цієї ситуації, зразка: частково змінити маршрути, аби зробити їх більш прибутковими для самих перевізників, пан Малецький не пропонував. Також власник цього підприємства, депутат Кременчуцької районної ради, бажання перевести свій транспорт на бензин, вартість якого контролюється урядом, – не висловлював.

Відповідно, фірма «Автотранс» не буде довго тримати збитковий для себе маршрут і врешті–решт перевезення пасажирів тут припиняться взагалі. Але як тоді бути жителям цього віддаленого мікрорайону й працівникам підприємств та медичних закладів, які тут розташовані й у яких відбирають транспорт? І питання до мера Малецького тільки одне – коли мешканці Чередників побачать обіцяний їм тролейбус і де графік його руху для інформування жителів?

На фото – наявність маршрутних таксі в місті сьогодні зранку на схемі в Інтернеті  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация