Грошей немає, початок опалювального сезону на Раківці під питанням. На КВБЗ коментують слова Малецького

533 0
Грошей немає, початок опалювального сезону на Раківці під питанням. На КВБЗ коментують слова Малецького

Кременчуцькі вагонобудівники незадоволені діями нашого міськвиконкому та його голови Віталія Малецького, який не може зрушити з місця процес погашення боргів комунальним підприємством «Теплоенерго» перед ТЕЦ «КВБЗ». Й це великий огляд відносин між нашим міськвиконкомом та ПАТ «КВБЗ», ТЕЦ якого опалює мікрорайон Раківка.

Як зазначено на сайті вагонобудівного заводу, міський голова Кременчука Малецький обіцяє різні шляхи погашення боргів, зокрема за рахунок компенсації. Таку ще має отримати від держави  КП «Теплоенерго» в розмірі 79 мільйонів гривень. Однак коли це буде – ніхто не знає, а борги міста перед вагонобудівним заводом уже є.

Звідси й зауваження в цьому неформальному листі, який адресований лише одному читачеві - нашому міському голові Віталію Малецькому.  

«Але далі слів справа з місця не зрушила», - таке ключове повідомлення від власника КВБЗ Володимира Приходька в бік пана Малецького. Інше до нього – немає конкретної дати розрахунку міста з ПАТ «КВБЗ» й зрозуміло, що без цієї дати з початком опалювального сезону можуть виникнути проблеми.

От тільки як цих проблем уникнути? 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация