Чим би діти не тішились.Наші нардепи Шаповалов і Мовчан сьогодні знімають голову Верховної Ради

448 0
Чим би діти не тішились.Наші нардепи Шаповалов і Мовчан сьогодні знімають голову Верховної Ради

Кременчуцькі обранці – нардепи Шаповалов та його племінник Мовчан, які в нас працюють на олігархів, сьогодні в парламенті займаються цікавими справами.

Й мова не про те, що ви подумали – там яке підвищення життєвих стандартів населення та здешевлення життя для громадян України. Насправді нічого такого немає й у наших нардепів сьогодні конкретний підряд – вони знімають голову Верховної Ради Разумкова й звільняють місце для наступного «слуги народу». Й слід так розуміти, що через пів року, а життя погіршується буквально на очах, знімуть і того, кого ось призначать.

Однак сьогодні кременчуцькі нардепи вже проголосували за відсторонення голови Верховної Ради на два дні. Й за це проголосували як «слуги народу», так і замайбутники олігарха Коломойського – всього 240 голосів. Тож у нас буде новий голова Верховної Ради. Але насправді краще б у нас були нові нардепи, а не бездіяльний Шаповалов, який нас усіх преміював законом про абонентську плату, яку ми сьогодні всі дружно й платимо. До речі, платимо, хоча гарячої води в нас немає вже пів року. Те ж саме стосується і нардепа  Мовчана – Олексію, як просувається ваша ініціатива з подорожчання пального і нового витка погіршення життя громадян України?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация