Актор так собі. У мера Малецького немає серйозних підстав збільшити у Кременчуці вартість проїзду

645 0
Актор так собі. У мера Малецького немає серйозних підстав збільшити у Кременчуці вартість проїзду

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який з сьогоднішнього дня взявся підвищувати вартість проїзду через ультиматуми перевізників стосовно подорожчання пального, здається так і не ознайомився з довідкою щодо вартості автогазу в Україні і на Полтавщині. «Програма плюс» - до речі, через надмірний переляк  міськвиконкому – теж. Але тепер, коли переляк наших перевізників спав, можна подивитися на те, що відбулося.

Й найкраще тут – інтернет, той же Мінфін, де вся ця вартість пального на яку скаржиться наш градоначальник ,викладена по дням та по тижням. Тож читаємо – 1 серпня 2021 року газ коштував по 17,02 гривні за літр. Натомість, сьогодні його вартість 17,70 грн за літр. Але це не 50-відсоткове  подорожчання і не десяти відсоткове теж.

Звідси і питання  до нашого мера з приводу ажіотажу пов’язаного з ультиматумом та вимогами перевізників, коли ті почали оприлюднювати свої вимоги з подорожчання проїзду. Й слід сказати , що здається – наш мер Малецький взагалі був в курсі того,  що відбулося і чому відбулося. Й певно саме наш градоначальник постановкою цього спектаклю і керував.  Але насправді подорожчання пального, розписане нашим мером -  не критичне й на подорожчання проїзду для пасажирів, враховуючи, що у нас в маршрутках повний безлад – воно не тягне. 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация