В місті – хто знає. Але у Крюкові опалювальний сезон буде. Теплоенерго заплатить КВБЗ 19 млн грн.

431 0
В місті – хто знає. Але у Крюкові опалювальний сезон буде. Теплоенерго заплатить КВБЗ 19 млн грн.

Комунальне підприємство «Теплоенерго» виплатить ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» ще 19 мільйонів гривень у вигляді компенсації за раніше несплачене, але отримане тепло. Натомість у Крюкові через місяць у багатоповерхівках потеплішає.

Відповідне рішення з цього приводу прийнято сьогодні на сесії Кременчуцької міськради. За тим, що пропонується, – КП «Теплоенерго» повинне отримати від держави 79 мільйонів гривень компенсації за різницю в тарифах на тепло.

Натомість далі КП «Теплоенерго» вже в розрахунок взаємозаліку в 19,2 млн грн проведе відшкодування ПАТ «КВБЗ» з державного бюджету своєї заборгованості з різниці в тарифах. Оплата має бути проведена до 31.12.2021, після законодавчого врегулювання питання на державному рівні», - такий текст рішення депутатів.

Далі просто питання – повернення боргів КП «Теплоенерго» проведе, якщо й саме отримає від уряду обіцяні кошти. Пояснення мера Малецького – ПАТ «КВБЗ» повинне відмовитися від примусового стягнення коштів з комунального підприємства «Теплоенерго», аби не паралізувати його роботу.

Про що слід додати – це про сам опалювальний сезон, де не так давно жителям Кременчука відзвітували про стовідсоткову готовність до тепла. Однак з того, що ми бачимо, а мова про те, що енергетики Кременчуцької ТЕЦ знову розкопали магістральні труби в центрі міста, слово «готовність» починаєш розуміти по-новому. Єдиний плюс тут – опалювальний сезон у Кременчуці, принаймні для багатоповерхових будинків, не розпочнеться з 15 жовтня, бо середньодобова температура як мінімум до 25.10 перевищуватиме середньодобову плюс 8. Тож у комунальників ще є час для оголошення нового ремонту тепломереж у Кременчуці й ми будемо жити, як в Африці. Тільки там двічі на рік збирають урожай. У нас двічі на рік ремонтують труби.   

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация