Дороги в Кременчуці будуть золотими - не їздитимемо, а літатимемо на газі по 28 грн за 1 куб. м

606 0
Дороги в Кременчуці будуть золотими - не їздитимемо, а літатимемо на газі по 28 грн за 1 куб. м

Кременчуцьке комунальне підприємство "ШРБУ" прокладе в нашому місті просто неймовірно крутий золотий тротуар і дороги в нас будуть, немов у царстві. 

А все через супердорогий та, напевно, золотий природний газ, який купує підприємство для роботи власного асфальтобетонного заводу. Як повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, комунальники мають намір укласти договір на придбання 120 000 куб/метрів блакитного палива.

 

 

Спочатку КП "ШРБУ" пропонувало за газ рекордні 4 млн 206 500 тис. грн, що приблизно дорівнює 35 грн за 1 куб. метр газу. Потім же, після проведення аукціону, ціна впала до 27,8 грн за 1 куб. метр палива. Саме таку ціну запропонувало харківське ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ".

Наше ж міське підприємство пролетіло, немов фанера над Парижем зі своєю не менш "вигідною" для наших комунальників пропозицією. ТОВ "Кременчукгаз-Трейдінг" за один кубічний метр блактного палива просило 28 гривень. Інші ж учасники, як бачите, газ свій оцінили куди дорожче. 

 

 

Як повідомляється в тендерній документації, поставка товару очікується до кінця цього року.

 

Далі слід зазначити, чому наші шляховики купуватимуть у листопаді асфальт, коли надворі буде холодно й газу на його виготовлення піде втричі більше. І мова, слід так розуміти, йде про нові дороги в лікарні "Кременчуцька", де завершується ремонт приймального відділення. А от чи вистачить газу для виготовлення асфальту, аби ним залатати ями в центрі міста, поки що незрозуміло.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация