Програма мера. У Кременчуці батьки дітей самі оплачують кредитну тепломодернізацію в дитячих садках

419 0
Програма мера. У Кременчуці батьки дітей самі оплачують кредитну тепломодернізацію  в дитячих садках

Міський голова Кременчука Віталій Малецький знайшов винних у провалі програми тепломодернізації, яку починали робити за кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку, а завершують благодійними внесками з батьків, які здають гроші по 600 гривень на облаштування відкосів у модернізованих вікнах дитячих садків. І це запитання  від «Програми плюс» до нашого мера Віталія Малецького, підлеглі якого мали контролювати хід цієї програми тепломодернізації.

Сама програма відома - ось місто отримало мільйони євро в кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку для тепломодернізації бюджетних закладів. За цією програмою в дошкільних закладах, лікарнях, школах мали міняти старі вікна на нові. Але в реальному житті все закінчилося тим, що будівельникам не заплатили кошти й вони тепломодернізацію почали і покинули.

Запитання ж таке – чи не бажає тепер наш градоначальник зібрати по 600 гривень з себе, свого заступника з будівництва Дмитра Кравченка та всього управління капітального будівництва міськвиконкому… та віддати ці благодійні внески в дитячі садки, де за кошти батьків сьогодні роблять відкоси в нових вікнах (доробляють модернізацію).

З відповіді нашого мера Малецького виходить, що він свої кошти на цю справу відкосів у дитячих садках давати не буде. Пояснення його – такі.  

«Коли ми пішли і перевірили роботу цього підрядника (який займався заміною вікон на нові) і його працівників – це просто жах. Якщо між вікном та цеглою можна вставити дві долоні – це помилка того, хто нові вікна вимірював і робив демонтажні роботи. І це пояснює, чому наш технагляд ці акти на виконані роботи не приймав», - таке зауваження мера Малецького, який не став говорити, що ось при демонтажі старих вікон спочатку все вимірюють, потім роблять нові вікна, демонтують старі і ставлять ті, що привезли.  

А вже після встановлення пластикових підвіконників усе це задувається монтажною піною, в тім числі й простір між новими вікнами та цеглою, а потім робляться відкоси. 

«Робота була виконана неякісно, зараз продовжується робота таких бригад у школах. З ініціативи батьків у деяких дитячих садках було зроблено поточний ремонт віконних відкосів і дійсно, хтось там ці кошти здавав, але це було без примусу й на тиждень чи два швидше все зроблять, ніж зробить підрядна організація», - таке пояснення міського голови Малецького, «що хтось там ці кошти здавав». 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация