Мер Малецький програв Кременчуцьку райраду. І печатку відібрали, і сайт, і кабінет опечатали. Але

1 542 0
Мер Малецький програв Кременчуцьку райраду. І печатку відібрали, і сайт, і кабінет опечатали. Але

Надалі офіційним головою Кременчуцької районної ради, якого законно обрала депутатська більшість, є Дмитро Колотієвський, який перед цим працював на посаді заступника голови райради.

Тож прізвище нового керівника вже внесено в юридичні відомості, а саму новину про обрання оприлюднено на обласному державному сайті - сторінці Кременчуцької районної адміністрації.

"Ми на своїй сторінці оприлюднили цю новину. Депутати обрали нового керівника, який працюватиме для всіх жителів району, а не на окрему політичну силу. На жаль, такого ми не бачили при попередньому керівнику райради. Там були інші пріоритети», - розповідає «Програмі плюс» керівник Кременчуцької районної адміністрації Олег Лєднік.

«Звісно, важко працювати, нас провокують постійно, але, тим не менше, ми працюємо», - це вже новий керівник Кременчуцької райради Дмитро Колотієвський ділиться з репортером власними враженнями.

Відомо й про перші втрати нового керівництва. По-перше, мова про печатку. Її в районній раді немає, вона у відправленого у відставку керівника, який її не віддає.

Те ж саме і з сайтом Кременчуцької районної ради – паролі від нього теж у вже колишнього голови райради Самаркіна.

Однак у райраді переконані – все це передано вищим чиновникам Кременчуцької міськради й перебуває в їхніх сейфах.

Але що стосується сайту Кременчуцького району, то про зміну керівництва в районній раді вже оприлюднила РДА. Тобто все, що робиться, – зроблено законно.

Тож для нормальної роботи районної ради залишається лише дві речі: перше - виготовити нову печатку, бо сто відсотків - чиновники міськвиконкому її вже не повернуть.

А друге – це просто відкрити кабінет голови для роботи. До речі, кабінет голови Кременчуцької районної ради справді опечатано, але опечатано папірцями з написом КП «Муніципальна варта».

Тобто поліція ніяких обмежень у цьому випадку не встановлювала, бо насправді закон не порушено, але мова просто про самоуправство з боку нашого міськвиконкому.

Останнє – це звернення до міського голови Кременчука Віталія Малецького і особливо - до його першого заступника Володимира Пелипенка.

Пане мер та перший заступник, припиняйте цей політичний цирк, який триває в місті вже тиждень, і дайте можливість працювати новообраному керівнику Кременчуцької районної ради Дмитру Колотієвському. І залиште всіх, саме всіх - у спокої. 

Бо справді, ну хіба це нормально, коли працівник кременчуцького комунального підприємства КТРК ходить і перевіряє по Кременчуцькій райраді, чи не пошкоджені папірці з печаткою КП «Муніципальна варта», яку невідомо хто притулив на двері.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация