Коронавірусний бізнес мера Малецького і жителі Кременчука. Дорожнеча комунального ПЛР-тестування

1 010 0
Коронавірусний бізнес мера Малецького і жителі Кременчука. Дорожнеча комунального ПЛР-тестування

Кременчуцькі чиновники наживаються на місцевій патогенній лабораторії, в якій проводять перевірку ПЛР-тестів на коронавірус.

Така лабораторія в Кременчуці створена за кошти підприємців нашого міста, а нині тут з людей стягують по 1580 гривень за кожен тест, що береться при поверненні з-за кордону, якщо людина не хоче потрапити на самоізоляцію.

Це сесія Кременчуцької міськради сьогодні й питання про лічильники тепла та створення нової лабораторії для їх повірки.

Однак під час виступів згадали ще й про іншу лабораторію – ту, в якій за гроші перевіряють ПЛР-тести у випадку повернення людини з-за кордону.

«Знайшов я лабораторію (обладнання), коштує 920 тисяч, знайшлися люди, дали кошти, купили. Зробили за кошти бюджету ремонт у приміщенні лабораторії.

Тепер ціна 1580 гривень, але все це куплено за кошти підприємців.

А ви що зробили?» - з таким запитанням до мера Кременчука Малецького звернувся депутат міськради Іванян.

«Я розумію, що вона не буде безкоштовною, але мають бути розрахунки і пояснення ціни перевірки тестів», - додав він. Й слід було подивитися на реакцію мера Малецького, який почав розповідати про зарплату, енергоносії, амортизацію і таке інше.

Про що слід додати – ситуація з ПЛР-тестуванням в Україні і світі.

Й тут мова про те, що в столиці така послуга коштує 700, у Полтаві – 900 грн, а в тому ж Єгипті, як і в Туреччині, –  до 700 гривень. У Кременчуці – все дорожче і набагато – 1580 грн.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация