Пролітаємо над Україною. Укрзалізниця не купуватиме швидкісні потяги ПАТ «КВБЗ» - міністр

762 0
Пролітаємо над Україною. Укрзалізниця не купуватиме швидкісні потяги ПАТ «КВБЗ» - міністр

У Крюківського вагонобудівного заводу сьогодні – дуже невеселий день. А причина – в уряді  оприлюднено плани купівлі швидкісних потягів, але не українських.

Це сьогоднішнє повідомлення ЗМІ, в якому розповідається про погані кременчуцькі перспективи.

Як повідомляють  на сайті Міністерства інфраструктури України, 20  листопада міністр Криклій зустрівся з представниками компанії Хюндай, у якій також взяли участь представники Укрзалізниці.

20 листопада 2019 року міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із представниками компанії Hyundai. Участь у зустрічі також взяли представники АТ «Укрзалізниця».

І на цій зустрічі міністр заявив:

«Україна вже має досвід співпраці з компанією Hyundai, зокрема, у 2012 році було придбано 10 одиниць міжрегіональних електропоїздів виробництва компанії Hyundai Corporation.

Хочу наголосити, що Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, а також Програмою оновлення рухомого складу АТ «Укрзалізниця» на період до 2021 року передбачено оновлення парку пасажирських вагонів та локомотивів, а також придбання 10 одиниць міжрегіональних електропоїздів подвійного живлення».

Усе це міністр заявив представникам  Hyundai Corporation.

І слід розуміти, чому він не сказав нічого такого представникам ПАТ «КВБЗ», з якими не зустрічався.

Не сказав, бо сказати йому кременчужанам нічого, крім того, що повідомлялося раніше, – Укрзалізниця купить наступного року лише 26 пасажирських вагонів і все.

Щодо швидкісних потягів, то їх теж купуватимуть по 5 штук у найближчі 2 роки, про що повідомив чиновник. От тільки потяги ці будуть не українського виробництва.

І це погано, якщо ще до оголошення про початок майбутньої закупівлі міністр уже знає, яким буде результат.

Фото - Мінрегіон

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация