УЧАСНИКИ АТО Й ВОЛОНТЕРИ ПРОЙДУТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ВУЛИЦЕЮ. Відзначення 14 жовтня - Дня захисника України

1 927 0
УЧАСНИКИ АТО Й ВОЛОНТЕРИ ПРОЙДУТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ВУЛИЦЕЮ. Відзначення 14 жовтня - Дня захисника України

Кременчуцькі військові, захисники України – учасники АТО на Покрову, 14 жовтня, цієї середи, коли вперше відзначатимуть державне свято – День захисника України, пройдуть центральною вулицею нашого міста.

До проходження також його учасники запрошують волонтерів.

Про захід, який організовують наші військові,  «Програмі плюс» розповів учасник АТО, військовий і представник партії «Воля» Микола Кравченко.

За його словами, сам захід почнеться одразу після проведення молебню у Свято-Миколаївському соборі, де збереться максимальна кількість наших військових, які прийдуть вшанувати пам'ять своїх товаришів, що загинули в боях з терористами.

Однак, за словами Миколи Кравченка, план заходу ще уточнюється й про нього оголосять додатково.

Як відомо, 14 жовтня в Україні вперше святкують День захисника України, який поєднали з козацьким святом – Покровою Пресвятої Богородиці.

Цього дня, який оголошено вихідним, кременчуцькі градоначальники покладатимуть квіти до стенда з фотографіями учасників "Майдану" й  до могил кременчужан, які загинули в АТО.

Також у різних закладах будуть проведені фотовиставки. Офіційних концертів міська влада цього дня не організовує, однак різні організації вже за традицією варитимуть кашу на березі Дніпра, аби пригостити нею всіх бажаючих…      

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация