Не Дроздова, але Гриценко. МІЛІЦІЯ НЕ ЗНІМАТИМЕ ГУМОРИСТИЧНИЙ БІГ-БОРД З ЧИНОВНИКАМИ-КАНДИДАТАМИ В МЕРИ

1 595 0
Не Дроздова, але Гриценко. МІЛІЦІЯ НЕ  ЗНІМАТИМЕ ГУМОРИСТИЧНИЙ  БІГ-БОРД З  ЧИНОВНИКАМИ-КАНДИДАТАМИ В МЕРИ

Автором скандального біг-борду на електростанції, де показано одразу трьох кременчуцьких чиновників з команди Бабаєва, які між собою  змагаються за посаду міського голови, не є їхній суперник на виборах міського голови й теж представник команди Бабаєва – Ірина Дроздова.

Натомість картина в центрі міста з першим заступником міського голови Віктором Калашником, заступником міського голови Віталієм Малецьким та чиновником мерії-депутата міськради від «Батьківщини» Олександром Головачем, які ділять між собою, кому з них трьох бути мером Кременчука, має іншого автора.  

Це чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету провели власне розслідування на тему появи смішного рекламного плакату з «батьками Кременчука», які всі й одночасно хочуть стати мером.

Висновок такий – авторами кусючого сюжету є команда ще одного кандидата в міські голови – Юрія Гриценка.

Його представники викупили до виборів рекламні біг-борди, де нині розміщують сюжети з нищівною критикою наших чиновників, які покинули всі справи й пішли боротися за головне крісло Кременчука.

«Вся справа в тому, що мерія не може знімати рекламні щити. Однак, за законом, розміщення фото облич на біг-бордах має бути узгоджено з тим, кого показують», - така точку зору оприлюднену репортеру у міськвиконкомі.

Зрозуміло, що такого дозволу Віктор Калашник, Віталій Малецький та Олександр Головач, аби всім  кременчужанам показували їхню таємну підкилимну боротьбу, дати не могли.

"Висить біг-борд, то й хай висить", - так говорить Денис Захарченко, керівник міської міліції. Запитання до нього від репортера: чи були до міської міліції вимоги зняти гумористичний плакат від тих, хто на ньому зображений, – першого віце-мера, його заступника та депутата від «Батьківщини».

«Ніяких вимог з цього приводу до міського відділу міліції немає й правоохоронці в перебіг агітації не втручаються», - додав керівник міської міліції.

Останнє, про що варто сказати, – репортер вибачається перед Іриною Дроздовою, одним з кандидатів у  міські голови, у якої було найбільше причин розібратися з міськвиконкомівською трійцею. Однак такі розборки – справа рук не її  передвиборчого штабу. Безкоштовна «реклама» нашим чиновникам – це робота штабу кандидата в мери Юрія Гриценка.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация