Жіноча помста страшна. КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА ІРИНА ДРОЗДОВА ПОМСТИЛАСЯ СВОЇМ КОНКУРЕНТАМ?

2 184 0
Жіноча помста страшна. КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА ІРИНА ДРОЗДОВА ПОМСТИЛАСЯ СВОЇМ КОНКУРЕНТАМ?

Надалі, аж до 24 жовтня, центральну вулицю Кременчука – 60-річчя Жовтня прикрашатиме спеціальний біг-борд з портретом одразу трьох висуванців на посаду мера міста.

Невідомому дизайнеру вдалося помістити на одне полотно трьох чиновників нашого міськвиконкому: першого віце-мера Віктора Калашника, його заступника Віталія Малецького та колишнього керівника апарату міського голови Олександра Головача.

На великому рекламному щиті кожен з них переконує, що мером Кременчука стане саме він, а під усіма трьома підпис із запитанням: це команда Бабаєва?

Сам плакат на загальний огляд також розміщено у Фейсбуку й коментарі з приводу зображення, які оприлюднені читачами, теж веселі, але поділені на дві групи.

За першою, користувачі Фейсбуку – кандидати в депутати від міської партії бізнесменів з назвою «Солідарність» вимагають притягти автора до відповідальності.

Однак такі вимоги – поодинокі.

Натомість інших коментарів, у яких читачі зауважують, що з портретом усіх трьох кременчуцьких  владних борців за головне крісло «палата №6 відпочиває», значно більше.

Загалом цікавий портрет на зупинці транспорту «Міський сад», як на репортера, показує наших чиновників у досить цікавому ракурсі.

Усі вони – пани Калашник, Малецький та Головач хочуть бути мерами Кременчука й усі кажуть, що вони – команда Бабаєва.

Про що слід додати – так це про автора проекту. Найбільше причин для появи такого біг-борду, де наших чиновників висміюють від душі, – у їхнього конкурента й (без сміху. – Авт.) теж іще одного представника команди Бабаєва – кандидата в мери Ірини Дроздової. Втім, можливо, це жарти й ще когось і теж кандидата в мери.

Причина війни – перед цим троє кандидатів у мери-чиновники виконкому з команди О.Бабаєва приклеїли четвертому кандидату з цієї ж команди Бабаєва – Ірині Дроздовій одного зі своїх технічних кандидатів у мери, який змішує у своїх виступах пані Дроздову з землею. Остання ж нині зробила те ж саме – перемішала з землею усіх трьох своїх конкурентів.

Про що варто додати – загалом нинішні вибори показують, що команда Бабаєва у Кременчуці дуже велика й кожен у цій команді най-найвидатніший.

Як визначити, хто з них найбільш видатний, це вже вирішувати кременчужанам.

Як на автора, ставитися до цього серйозно навряд чи можна взагалі. У того ж Остапа Бендера теж була  своя команда й не менша, ніж нинішня кременчуцька – чиновників-борців за посаду міського голови.

Але чим та історія закінчилася – ми знаємо. Нова ж історія з командою ризикує закінчитися значно гірше.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация