Про нашого «Труфальдино». КРЕМЕНЧУЦЬКА МЕРІЯ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ГОЛОВНОГО ІНТРИГАНА-АПАРАТНИКА

1 309 0
Про нашого «Труфальдино». КРЕМЕНЧУЦЬКА МЕРІЯ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ГОЛОВНОГО ІНТРИГАНА-АПАРАТНИКА

Надалі місце керівника апарату міського голови – спеціального чиновника, головне завдання якого за всіх мерів: крутити інтриги серед своїх та чужих і за це отримувати бюджетну зарплату та щомісячні преміальні в розмірі 150%, буде вакантним.

З цієї посади звільнився відомий кременчуцький «діяч» від «Батьківщини» й депутат міськради Олександр Головач, якому інкримінують кримінальне обвинувачення: нанесення тілесних ушкоджень людини під час сесії міської ради.

З того, що відомо репортеру, депутат-чиновник виконкому вчора забирав свої речі зі спеціального кабінету, який «молода» команда спеціально збудувала на третьому поверсі мерії. Одночасно у якості подарунків чиновник вручав шоколадки секретаркам мерії (не всім).

Про що слід додати – у свій кабінет головного кременчуцького інтригана Олександр Головач уже не повернеться.

Причина – він один з організаторів виборів міського голови у нашому місті й веде двох кандидатів у мери одночасно.

Це нагадує відому італійську п’єсу  «Труфальдино з Бергамо», герой якої був слугою у двох панів одночасно.

Але у кременчуцькому варіанті Олександр Головач є головним політтехнологом як для заступника мера Кременчука Віталія Малецького, так і для його начальника - першого віце-мера Віктора Калашника.

У випадку перемоги одного з них пан Головач стане віце-мером Кременчука з гуманітарної сфери (з додатком – головний боєць міськвиконкому. – Авт.)

Якщо ж його команда, незважаючи на вкладені у віце-мера Малецького мільйони гривень, програє, то в такому випадку пан Головач очолить фракцію депутатів Кременчуцької міської від партії «Батьківщина».

А тут роботи для наших депутатів ще дуже багато – не вся земля розкрадена й не всі бюджетні кошти розпиляні по кишенях.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация