Проведення суботника у Кременчуці 10 жовтня скасовується. ЧЕРЕЗ РІЗКЕ ПОХОЛОДАННЯ

1 686 0
Проведення суботника у Кременчуці 10 жовтня скасовується. ЧЕРЕЗ РІЗКЕ ПОХОЛОДАННЯ

Кременчуцька міська влада не проводитиме суботник 10 жовтня (цієї суботи), присвячений черговим виборам у міськраду. Проведення суботника скасовується через різке  прогнозоване зниження температури.

Про те, що у мерії змінилися плани й проводити суботник через погіршення погоди ніхто не буде, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

За словами співрозмовників репортера, самі чиновники теж цього дня не вийдуть на вулиці міста з граблями та віниками, але підуть прибирати парк «Ювілейний» у четвер – на три дні раніше.

Натомість колеги представників міської влади у Крюківському райвиконкомі провели такий суботник учора.

«Ніхто не буде виводити на холод ні дітей, ні дорослих, і суботник, про який оголосив заступник міського голови Віталій Малецький, ніхто проводити не буде.

Для чого виводити всіх на холод, який прогнозується у суботу? Хіба для того, аби у понеділок ніхто з учасників цього суботника не вийшов на роботу і всі лікували застуду?» - зазначив «Програмі плюс» один з чиновників мерії.

Про що слід додати – в історії нашого міста це взагалі перший такий приклад, коли наші чиновники заговорили про людей і про те, що не варто перед кожними виборами проводити на холоді дні комуністичної праці, рятуючи комунальні служби.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация