З’ясовують: хто у нас більший патріот ? КРЕМЕНЧУЦЬКІ «СВОБОДІВЦІ» ПРОТИ БППістів. ФОТО

1 619 0
З’ясовують: хто у нас більший патріот ? КРЕМЕНЧУЦЬКІ «СВОБОДІВЦІ» ПРОТИ БППістів.  ФОТО

У Кременчуцькому сегменті Facebook, (на сторінці «Чесні вибори у Кременчуці) розгорнулися жорстокі дебати за темою: хто й чому не пішов в армію захищати Україну на сході.

Учасник дебатів – представник міської організації партії «Свобода» й кандидат в депутати Костянтин Красовський сфотографував свій військовий квитки (на облік у міський військовий комісаріат він став вчора) й написав з цього приводу наступне.

«Розвернулись баталії в інтернеті з кандидатом від Блоку Петра Порошенка до Кременчуцької міськради Олегом Попенко, який запросив мене на 10 годину до військомату, а сам не прийшов.

В 9:50 я прибув до військомату, купив собі каву і почав чекати «колегу по службі».

В 10 годин з військомату вийшов військовий комендант на перекур, поспілкувавшись з яким в 10:05 ми зайшли в військомат.

Ввічливий комендант провів мене до кабінету де мене поставили на військовий облік, далі по кабінетах і до військового комісару… Зробивши усі необхідні процедури, які зайняли близько години часу, я вийшов з військомату з позитивним результатом, - беруть до служби опісля оголошення військового стану в країні. Проте, БППіст так і не з’явився…» - пише в своєму коментарі представник «Свободи», який свій військовий квиток виставив на загальний огляд.

Про що слід додати – теж саме зробив й кандидат в депутати міськради від блоку Петра Порошенка (виконкомівська  партія Солідарність») – Олег Попенко.

Він виставив на загальний обсяг фото свого військового квитка, у якому є облікова печатка про взяття на облік у 1993 році й написав відповідний коментар.

Варто додати, що в обговоренні питання,  фото військових квитків кандидатів у депутати в міську раду у кременчужан-дописувачів Фейсбуку викликало лише посмішки.

Причина останніх – зрозуміла.

Обидва учасники суперечки з військовими білетами, приблизно, варті одне одного. Представник «Свободи» став на військовий облік лише тоді, коли війна на сході, практично, завершилася.

Представник «БПП» хоч і перебував на обліку, але на військову службу його ніхто не викликав.

Слід додати - серед депутатів міськради, доброволець у Кременчуці лише один – Олег Говорушко, який пішов в армію за власним бажанням. Але це депутати міськради.

Насправді ж добровольців у Кременчуці дуже багато. За їх рахунок перекрили всі, з першої по п’яту хвилі мобілізації до ЗСУ, а вже під час шостої хвилі у міському військовому комісаріаті виникли проблеми.

 

Фото: сторінка Костянтина Красовського на Фейсбуку

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация