Лавочки фарбують, головного не вирішують. КАНДИДАТІВ В МЕРИ ПРОСЯТЬ НЕ РОБИТИ З КРЕМЕНЧУЖАН ІДІОТІВ

1 363 0
Лавочки фарбують, головного не вирішують.  КАНДИДАТІВ В МЕРИ ПРОСЯТЬ НЕ РОБИТИ З КРЕМЕНЧУЖАН ІДІОТІВ

Кандидат у міські голови Кременчука Малецький пропонує покласти лежачого поліцейського біля будинку №93, на провулку Героїв Бреста й збирає листя на дорогах руками.

Інші кандидати в мери й депутати пропонують засипати ями біля під’їздів  та підрізати гілки  на деревах. Але хіба це те, з чим повинні йти в міські голови Кременчука й депутати міської ради?

Це до редакції завітала наша читачка, яка з огляду на свій трудовий стаж назвала речі своїми словами. А вони такі – з мешканців міста кандидати роблять ідіотів, причому справжніх душевнохворих.  

«Ось іде в депутати Віталій Малецький, заступник міського голови з гуманітарних питань, -  людина, яка повністю провалила гуманітарну сферу в місті. Приклад – наше телебачення, приклад - наш музей. Але скільки йому  можна собі робити рекламу на покійному О.Бабаєву і на  ньому робити свій піар?

Дуже б хотілося потрапити до нього на зустріч і запитати: ось  ви йдете в міські голови, а провалили все. У нас скрізь бруд біля пам’ятників, скрізь негаразди, розвалені народні театри в усіх палацах.

Таких прикладів – мільйон і для чого в такому випадку чиновнику йти в міські голови. А який День міста – просто безобразний. Але ж у Малецького є сценарії й таких питань», – говорить відвідувачка й продовжує.

«Прийшли вчора до нас – зібрали двох бабусь. Сьогодні бабусі сидять перед під’їздом та плачуть – ось нам сказали, що ЖЕДів не буде, й доведеться все робити самим. То я зателефонувала тим агітаторам і сказала, якщо ви взялися пояснити, то пояснюйте це нормально. А не так, як не дерева підрізати, то лавочки фарбувати у фіолетовий колір.

Від вашої підрізки дерев по суті мало що зміниться.

Але ось померла моя подруга і її родина заплатила 5 тисяч гривень за резерв біля чоловіка. Чуєте – 5 тисяч гривень за землю на Деївському кладовищі і це вже справа другого кандидата в мери Кременчука – Віктора Калашника!!!

А звідки у пенсіонерів такі кошти. Чому навіть за це – за останній прихисток ми повинні платити 5 тисяч гривень чиновникам міськвиконкому? Невже вони ще на наїлися, що роблять свій бізнес на померлих?

І такими питаннями, справжніми, яких безліч,  ніхто не займається. Натомість нам розповідають про лежачий поліцейський біля будинку. Поліцейський там на провулку Героїв Бреста потрібен, але робити навколо нього рекламу Малецькому й робити з нас ідіотів і потім продавати нам же землю на кладовищі за 5 тисяч гривень, то для чого нам такі мери Кременчука?» - обурюється жінка.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация