Комітет захисту конституційних прав відкликав довіреність кандидата в депутати міськради Гордеєвої

1 692 0

Кременчужан закликають бути  уважними під час спілкування з громадянкою Гордеєвою, особливо під час видачі їй доручень…

Про це ЗМІ повідомляє громадська організація «Комітет захисту конституційних прав громадян «Вибір», який очолює відомий громадський активіст нашого міста Людмила Шаповалова.

Про це вона також повідомляє в міліцію Кременчука - начальнику відділу Денису Захарченку,  й пише у своєму зверненні представник «Вибору» таке.

«Комітет повідомляє Вам, що активістка Валентина Гордеєва, що мешкає в будинку №29, по вул.50 років СРСР, у своїх позовах, скаргах в усі інстанції використовує довіреність та бланк Комітету, який невідомо за яких обставин у неї з’явився.

Комітет глибоко занепокоєний, що громадянка Гордеєва В.Я. використовує довіреність  і бланк Комітету для задоволення власних амбіцій.

Раніше, враховуючи, що гр. Гордеєва була членом Комітету, я, Шаповалова Л.В., інколи доручала їй друкувати деякі документи за фактами порушень у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Однак, отримавши повноваження, гр. Гордеєва стала зловживати ім’ям Комітету, використовувати бланк Комітету без мого відома й дозволу та відмовилася відзвітувати про це перед Комітетом.

Через таку негідну поведінку Гордеєва В.Я. рішенням зборів Комітету від 3 вересня 2015 року була виключена з числа членів Комітету за самоуправство та ознаки шахрайства.

На мої неодноразові вимоги повернути довіреність та посвідчення Гордеєва не реагує», - зазначає у своєму зверненні до міського відділу внутрішніх справ керівник громадської організації «Комітет захисту конституційних прав громадян «Вибір»» Людмила Шаповалова.

Прохання її ж до міської міліції такі.

Перше – всі документи, скарги, які подані громадянкою Гордеєвою на бланках Комітету, вважати недійсними.

Друге – це прохання зняти з розгляду всі заяви, позови, які подані громадянкою Гордеєвою на бланках Комітету.

Також пропонується закрити всі кримінальні справи, які відкриті за заявами на бланках громадської організації з підписом Гордеєвої та вилучити у цієї громадянки посвідчення і бланки «Комітету захисту Конституційних прав громадян «Вибір» у примусовий спосіб.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация