Нічого святого – наші чиновники проводять виборчу компанію. АБО ПРИКРИТИСЯ В НАКЛЕПАХ ДІТЬМИ-ІНВАЛІДАМИ.

1 233 0
Нічого святого – наші чиновники проводять виборчу компанію. АБО ПРИКРИТИСЯ В НАКЛЕПАХ ДІТЬМИ-ІНВАЛІДАМИ.

«Сама чесна газета», «Кременчуцький правдоруб», кандидат від партії «Патріот» Олег Савченко отримує 54 відсотки голосів під час голосування на виборах, Володимир Пилипенко, керівник ПАТ «Вепр», – агент КДБ і взагалі кандидати від громадськості, не всі, – теж агенти КДБ.

Це два останні тижні поспіль невідомі вночі розносили по поштових скриньках підметні видання з назвою «Сама чесна газета» та «Правдоруб», зміст яких – звичайні, узяті зі стелі, наклепи.

З цього приводу репортер газети «Телеграф» Лариса Артеменко навіть поговорила з тим, кого в цих газетах називають переможцем виборів, – депутатом райради Савченком.

Пан Савченко, який, на думку автора, виконує роль технічного кандидата від міськвиконкому  й від якого у нас балотуються одразу три чиновники – Віктор Калашник, Віталій Малецький та Олександр Головач, звісно, заявив з приводу поширення наклепів, що «й він не він і газета не його».

Репортера, однак, зацікавили друковані «правдоруби» та «чесні газети», яких від неправди аж зашкалює й де прославляють «патріота» Савченка, чий «патріотизм» дуже відомий.

І з цього приводу виявилося, що ці дві газети, де конкурентів паскудять від душі, у нас видає громадська організація "Соціальна реабілітація та юридична допомога інвалідам з дитинства та дітям - інвалідам", Код ЄДРПОУ: 37185296.

Керівник цієї організації, згідно з реєстром, - Ляпота Володимир Іванович, позапартійний, начальник Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів влади, м. Полтава.

Втім це його попереднє місце роботи. Де нині «крутиться» цей чоловік – редакція на це запитання ще обов’язково відповість.

Єдине питання з цього приводу – панове учасники передвиборчих перегонів, для чого ви прикриваєтеся дітьми-інвалідами? Вони, ці діти,  здається,  у нашому житті є останнім, що ви не потопили у своїй брехні.

Автор просить вибачення у читачів за не зовсім коректне висловлювання.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация