Агітатори Віталія Малецького конфліктують з агітаторами Ірини Дроздової

1 261 0
Агітатори Віталія Малецького конфліктують з агітаторами Ірини Дроздової

Агітатори з агітаційної сітки кременчуцького нардепа Юрія Шаповалова, які сьогодні взялися за рекламу кандидата в міські голови -  віце-мера Віталія Малецького,  нарікають на дії конкурентів.

Останні, але в більшій кількості, агітують за кандидата в мери Кременчука  й керівника ПАТ «Кременчукм’ясо» Ірину Дроздову й шкодять процесу.

Відповідну інформацію репортеру оприлюднив один з агітаторів пана Малецького – чиновника міськвиконкому, який  покинув свою роботу й вдарився у вибори.

«Агітатори Дроздової замучили. Я один ходжу з рекламними газетами, а тих аж по четверо чоловік ходять по кожному під’їзду», - поскаржився чоловік, який зазначив, що за такою кількістю конкурентів  він зі своїми рекламними газетами «Автограф» не встигає.

«Мої конкуренти, тобто не мої, а агітатори Дроздової, розносять по будинках таку ж агітаційну газету, але з назвою "Єдиний Кременчук". Але їх більше», - додав чоловік.

Інше, про що він розповів, – працюючи агітатором на віце-мера Віталія  Малецького, отримує зарплату в розмірі приблизно 3 тисяч гривень і де чиновник міськвиконкому бере ці кошти для зарплати йому та його колегам, – не цікавився.

Разом з ним таку зарплату нізвідки отримують ще приблизно 100 агітаторів.

Про що варто додати – редакція уточнює відповідь на схоже запитання й воно стосується зарплати агітаторів пані Дроздової.   

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация