ТЕХНІЧНІ, НЕ ТЕХНІЧНІ Й САМІ ЗА СЕБЕ. У КРЕМЕНЧУЦІ ЗА КРІСЛО МЕРА ЗМАГАТИМУТЬСЯ 14 КАНДИДАТІВ

1 604 0
ТЕХНІЧНІ, НЕ ТЕХНІЧНІ Й САМІ ЗА СЕБЕ. У КРЕМЕНЧУЦІ ЗА КРІСЛО МЕРА ЗМАГАТИМУТЬСЯ 14 КАНДИДАТІВ

Сьогодні вночі окружна виборча комісія припинила реєстрацію кандидатів на посаду міського голови. Загальна кількість  бажаючих стати мером міста від партій або шляхом самовисування, за підсумками висування, склала 14 осіб, повідомляє окружна виборча комісія.

Як на репортера, загальний результат висування кандидатів на посаду міського голови такий. Усю групу висуванців можна з успіхом поділити на чотири частини.

Хто у нас від чиновників-бізнесменів?

Перша  група – це провладні кандидати від виконкому. Таких у нас троє – Олександр Головач, керівник апарату міського голови Кременчука, партія  «Батьківщина», Віталій Малецький, заступник міського голови ( міська  партія «Поруч»), Віктор Калашник, перший заступник міського голови (партія "Солідарність").

Хто пішов у «технарі»?

Натомість друга група, як на репортера, це технічні кандидати від мерії – Олег Савченко, (партія "Патріот"), якого вже приклеїли до одного з кандидатів. Ще - представник Європейської партії Михайло Хохлов. Аргумент у цьому випадку  – є перелік власності, будівельні підряди від міськвиконкому та Єдиний державний реєстр власників.  

Про конкурентів від немалого бізнесу

Третя група – це бізнесмени–політики, які хочуть замінити тих, хто нині керує в міській мерії.

І мова тут про Юрія Гриценко (місцева партія «Рідне місто») та Ірину Дроздову, керівника ПАТ «Кременчукм'ясо» й самовисуванця.

Про тих, хто не сам, але з командами

Остання група кандидатів – ті,  хто прагне сам стати мером (такі можливості нині є у всіх), але головне для них – перш за все провести своїх депутатів у міську раду.

І тут ми бачимо депутата міськради Геннадія Іваняна (представника Опозиційного блоку), Володимира Пилипенка, керівника ПАТ «Вепр» (партія «Свобода»), Дмитра Кавунника – представника Радикальної партії, Оксану Піддубну, представника партії «Укроп», Оксану Гуйду, депутата міськради й представника партії «Сила людей», Євгена Корфа, представника «Відродження», та Дмитра Плахотника від «Самопомочі».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация