Новини з 1996 року

Звернення. Мер Кременчука працює, а йому заважають. Недоброзичливці й попередники

Олександр Курилов 08 лютого 2016 12:46 1636 0

Надалі кожен, хто буде обурюватися комунальними негараздами у Кременчуці й не тільки ними, повинен пам’ятати, що міський голова нашого міста Віталій Малецький працює.

От тільки його недоброзичливці практично щодня нашому  міському голові працювати заважають.

Про те, що «всі вороги, а в усьому винні попередники», хоч сам мер 5 років поспіль є одним з керівників-попередників (нині головним) нашого міста, Віталій Малецький розповів на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Я керую містом трохи більше двох місяців. І протягом цього короткого періоду не було й дня, щоб ці недоброзичливці якось не намагалися нам перешкодити. Саме за їхніми надуманими заявами прокуратура вже по другому колу терзає моїх заступників.

А в якій атмосфері проходять сесії міської ради, теж ні для кого не секрет. Вся їхня метушня спрямована на те, щоб законсервувати ту безгосподарність і безвідповідальність, яка склалася в місті за період після трагічної загибелі Олега Бабаєва. Вони намагаються не дати нам можливості навести порядок», - зазначає у своєму зверненні до Інтернет-користувачів міський голова.

Інше, про що він говорить: про своїх попередників, тобто про себе й залишені результати господарювання у Кременчуці – «жахливий стан, у якому перебуває зараз наше з вами місто і його комунальне господарство, склалося не вчора і не сьогодні. Все це мене обурює так само, як і вас. Після морозів і снігу на дорогах величезні ями. Тротуари, парки і сквери досі не скрізь розчищені від снігу і льоду. Дуже багато сміття. Безлад на контейнерних майданчиках. Протікають дахи будинків».

За словами мера міста, його команда хоче працювати й для початку слід починати засипати ями на дорогах та навести порядок на контейнерних майданчиках.

Про що слід додати – всі пропозиції мера, які він оприлюднив у зверненні, зразка аби люди знали, який двірник і яку територію прибирає, стосуються виключно комунального господарства.

Щодо інших тем, то їх міський голова Віталій Малецький у своєму зверненні не порушує.

Чому він оприлюднив свій «крик душі» й що його до такого кроку підштовхнуло – міський голова Кременчука не згадує.

Втім якщо мова йде тільки про комунальне господарство міста, то, за інформацією, оприлюдненою сьогодні на апаратній нараді у виконкомі, йдеться про таке.

За останній тиждень до лікарів звернулися 72 мешканці, які впали на слизьких тротуарах і отримали забої. Двох людей з числа тих, хто звернувся, – госпіталізовано.  

Чи винні в цій ситуації попередники, якщо сніг випав три тижні тому? На це запитання у репортера відповіді немає.

Далі наводимо скріншот зі сторінки міського голови. На всяк випадок.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2930 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0