Новини з 1996 року

Зручності? Мер Кременчука Малецький не братиме приклад з мера Кличка у справі перевезення пасажирів

Олександр Курилов 28 липня 2021 15:00 194 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький не братиме приклад зі столиці, де в умови договорів з перевізниками вносять пункти про обладнання транспортних засобів кондиціонерами.

Відповідну інформацію, що для Кременчука приклад столиці не підходить, мер міста оприлюднив сьогодні під час відповіді на запитання представників ЗМІ. Одне з питань «Програми плюс» - чи буде поширено досвід столиці у справі перевезення пасажирів громадським транспортом. Мова, зокрема, про кондиціонери в маршрутках, вимогу встановлення яких адміністрація Києва фіксує у спеціальних договорах з перевізниками.

Пояснення міського голови Віталія Малецького (для тих, хто у своєму житті ніколи не був у Києві) - у Кременчуці такий досвід втілюватися не буде і ось чому.

«Режим роботи автобуса в Кременчуці відрізняється від режиму роботи автобуса в Києві. В столиці якщо сідаєш в автобус, то їдеш годину (без зупинок)», - таке пояснення міського голови, який не став уточнювати, що він, певно, мав на увазі автобус від Центрального вокзалу в аеропорт «Бориспіль».

«У нас – через кожні 5-10 хвилин відчиняються двері, люди заходять і виходять, тому буде більше скарг на спину та шию», - таке турботливе пояснення нашого мера на можливі нарікання людей старшого віку.

До речі, саме цим пасажирам рішенням пана Малецького обмежено пільги на проїзд зранку й безкоштовно в громадському транспорті ці люди можуть їхати тільки в період найбільшої спеки.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 232 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 192 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 405 0