Новини з 1996 року

ЗРАДА!!! Депутати Кременчуцького району позбавлять професора КрНУ Ганну Капустян звання «Почесний»

Олександр Курилов 31 серпня 2016 16:35 1425 0

У Кременчуцькому районі, де кількість чиновників на душу населення є таким же рекордним як у Кременчуці  – нова й вікопомна боротьба, яка увійде навіки в сільську історію.

Зміст події - депутати Кременчуцької районної ради, всі як один, постають на боротьбу з професором історії Кременчуцького національного університету, представником партії "Свобода",  Ганною Капустян й хочуть позбавити  її звання «Почесного громадянина району».

Якщо вдасться – портрет жінки зірвуть зі стіни райдержадміністрації й топтатимуть його ногами.

Сама боротьба – не жарт серйозна. Головні звинувачення які закидають депутату райради: злий професор, Ганна Капустян, хоче увести село Бондарі з під опіки кременчуцьких чиновників й приєднати його до селища міського типу Нова Галещина.

Причина – селище, хоч і поросло мохом, але в порівнянні з депресивним селом Бондарі, є справжнім раєм. До того ж, там не такі проблеми з водою.

Про те, що у Кременчуцькому районі нині всі чиновники борються зі зрадою, «Програмі плюс» розповіли джерела в  тамтешній адміністрації.

За тим, що повідомляють – Ганну Капустян районні депутати вже намагалися прилюдно покарати, але для того, аби позбавити жінку звання «Почесний», не вистачило одного голосу.

Втім, кампанія «зради» у Кременчуцькому районі набирає обертів й тут все ще попереду.

Про що слід додати – сама професор КДУ Ганна Капустян поки що не оприлюднила пояснення своїх намірів.

Зокрема, на запитання – чому вона хоче вивести депресивне село з такого ж з депресивного Кременчуцького району й приєднати його до такого ж депресивного селища району сусіднього – поки що відповіді немає.

Є лише боротьба в Кременчуцькому районі та прилюдне майбутнє  покарання за зраду.  Щодо здорового глузду, то районної боротьби за нього, поки що не спостерігається.

 

Теги: Кременчуцький район Полтавської області

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 58 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 108 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 328 0