Новини з 1996 року

Знущання - це правильно? Заступник мера Усанова урівняла хворих із зубним болем та неврологією

Олександр Курилов 17 жовтня 2019 16:00 1093 0

Надалі кременчуцькі хворі будуть урівняні в правах й у всіх них будуть проблеми. Такий висновок - від заступника міського голови Кременчука Ольги Усанової, яка сьогодні порівнювала скаржників на зубний біль із неврологічними хворими.

Мова про останню ініціативу її та мера Кременчука Віталія Малецького, які перевели профільних лікарів-неврологів у приміщення колишньої стоматполіклініки, що на набережній.

Саме туди сьогодні повинні йти пацієнти, які перенесли важку хворобу, зокрема інсульт, і які вимушені потихеньку з ціпками, щоб не впасти, йти до лікарів, яких помістили світ за очі.

Це тема розмови на сьогоднішньому засіданні комісії міськради з питань медицини, де керівник комісії депутат Терещенко заявляв, що в цій справі є питання й тому він зайде в кабінет до віце-мера Усанової, яка за це відповідає.

Цікава відповідь самої Ольги Усанової, яка прямо вбила своєю людяністю.

«У стоматологічну поліклініку (яка там була раніше – авт) хворим дійти було не легше», - зазначила з цього приводу чиновниця, для якої хворі: хто з паличками в руках, хто з ходунками чи без них – усі однакові.

Але наскільки це правильно для чиновниці – міряти страждання людини на свій розсуд, порівнюючи зубний біль із серйозними хворобами, при лікуванні яких бормашину зі свердлами не застосовують і які за дві години не лікують? Й взагалі - чи можна порівнювати  які страждання кращі й який біль кращий: зубний чи головний?

На фото – герої нашого часу: мер Кременчука Малецький та його «гуманна» заступниця Ольга Усанова

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0