Новини з 1996 року

Земельну ділянку, що забирають у «АМСТОРА», обіцяють продавати через аукціон

Віктор Крук 25 травня 2016 14:55 680 0

Про це заявила керівник управління земельних ресурсів міськвиконкому Ірина Безверха. Депутат Геннадій Іванян загострив увагу на цій заяві і пообіцяв взяти участь у цьому аукціоні.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю обговорювали проекти рішень Кременчуцької міської ради, що виносяться на чергову сесію, яка відбудеться 31 травня. Один з проектів стосується розірвання в односторонньому порядку договору оренди земельної ділянки площею 1,2 га, якою користується ТОВ «АМСТОР».

За словами начальника управління земельних ресурсів міськвиконкому Ірини Безверхої, ця земельна ділянка була передана в оренду ТОВ «Амстор» для будівництва розважального центру «Енеїда» з умовою розпочати будівництво до 1 травня 2015 року. Але будувати на ділянці так нічого і не почали. А крім того, ТОВ «АМСТОР» не вносить до міського бюджету орендну плату за землю.

«Землю заберемо, а куди її будемо дівати? Для кого забирають цю земельну ділянку?» - поставив слушне запитання член комісії депутат Геннадій Іванян.

На це керівник управління земельних ресурсів відповіла, що прийняття даного рішення міською радою - це тільки перший крок у процедурі повернення земельної ділянки. А після її вилучення з користування ТОВ «АМСТОР» передати земельну ділянку новому землекористувачу можна буде лише через проведення земельного аукціону.

Скептично налаштований Геннадій Іванян загострив увагу присутніх на цій заяві і пообіцяв взяяти у ньому участь у разі проведення.

Зауважимо, що зазначена ділянка має високу інвестиційну привабливість через місце свого розташування – між торговим центром та залізничним вокзалом Кременчука.

 

Теги: 2494

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0