Новини з 1996 року

Завод екснардепа-бізнесмена Жеваго конфіскують за борги банку «Фінанси та Кредит»

Валерія Макряшина 04 березня 2021 16:05 761 0

Відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції відкрив провадження щодо стягнення майна компанії «Київський суднобудівний-судноремонтний завод».

Відомо, що завод є майновим поручителем за зобов’язаннями банку-банкрута «Фінанси та Кредит». Про це повідомляє пресслужба Національного банку України.

Як наголошується в повідомленні, цей завод, як і раніше сам банк «Фінанси та Кредит», пов’язаний з екснардепом Костянтином Жеваго. Завод є поручителем за зобов’язаннями перед НБУ на загальну суму 4,2 млрд грн.

За даними НБУ, у 2009—2010 роках завод уклав з НБУ договори іпотеки та застави за наданими кредитами рефінансування Банку. Таким чином, «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» взяв на себе майнові зобов’язання на загальну суму 4,2 млрд грн.

Оскільки зобов’язання за кредитами не виконані, НБУ звернувся до суду з метою звернення стягнення на майно в судовому порядку. Суди задовольнили позов НБУ.

Йдеться про нежитлові будівлі загальною площею 43 440,9 кв. м та рухоме майно, що є власністю ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод». Заставна вартість нерухомого майна становить 354,5 млн грн.

 

Читайте також: Олігарх Жеваго – не Ілон Маск? Біланівський ГЗК розшириться на 4 гектари – Синєгубов

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0