Новини з 1996 року

Замість тюрми – примусове лікування. У Полтаві покарали чоловіка, який маніпулював платіжками сусідів

Олексій Ващук 01 лютого 2021 14:55 179 0

Нещодавно в Полтаві винесли остаточний вирок чоловікові, який через власні психічні розлади спеціально завищував показники комунальних платіжок сусідів.

Про це інформує видання «Полтавщина».

За даними слідчих, затриманий ще минулого місяця 44-річний мешканець обласного центру отримував доступ до платіжок своїх сусідів, створюючи електронні кабінети на їхні адреси та завищуючи показники лічильників водопостачання. І завищував він їх доволі істотно – від 60 й до 600 метрів кубічних води. Однак його "жертвам" це взагалі не завдало жодних збитків.

Свої не дуже благородні вчинки стосовно своїх же сусідів чоловік скоював ще навесні минулого року.

Таким чином, за кілька місяців він підвищив дані спожитої води 45 разів. Розбіжності в реальних платіжках та в особистих кабінетах громадян помітили правоохоронці. Викрили чоловіка доволі швидко – вже влітку.

Чоловіка могли судити за двома статтями, а саме за незаконне збирання, зберігання та використання конфіденційної інформації про особу, вчинені повторно (ч. 2 ст. 182 ККУ), а також за несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації, вчинене повторно (ч. 2 ст. 361 ККУ).

Але все виявилося куди простіше. Як повідомив сам затриманий, на його поведінку вплинула серйозна травма голови, яку він отримав під час служби в лавах ЗСУ, що підтвердили й різноманітні експертизи.

Він повністю визнав свою провину і суд не став карати його ув’язненням на 6 років. Натомість чоловіка лікуватимуть вдома амбулаторно.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2539 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3003 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3443 0