Новини з 1996 року

Залізничники двічі за три години викликали поліцію на станцію "Кременчук"

Ксенія Омельченко 22 травня 2018 15:25 2278 0

Залізничникам Кременчука увечері 20 травня упродовж трьох годин довелося двічі викликати працівників Національної поліції та Служби безпеки України. Про це повідомляють з профкому Вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук.

Спершу призвідником інциденту став в.о. начальника виробничого підрозділу «Локомотивне депо Кременчук» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Євген Білоцерковець, який, перебуваючи напідпитку, намагався керувати несправним тепловозом на станції Кременчук-пасажирський. Проте залізничники, які з 14 травня беруть участь в акції «Робота за інструкціями», цю спробу припинили й викликали правоохоронців.

А потім «відзначився» перший заступник начальника структурного підрозділу «Служба локомотивного господарства» тієї ж «Південної залізниці» Ігор Майоров, який привернув увагу не зовсім адекватною поведінкою і агресивними діями. Згодом він зачинився в кабінеті заступника начальника депо з питань експлуатації. Його звідти довелося примусово «визволяти» за допомогою працівників Нацполіції, які, за наполяганням залізничників, відвезли п’яного порушника на експертизу.

Нагадаємо, в Україні дев'ятий день триває акція, яка розпочалася у ніч на понеділок, 14 травня, коли машиністи локомотивних депо почали діяти суворо за інструкціями. У ній беруть участь залізничники Кременчука, Полтави, Запоріжжя, Кривого Рогу, Синельникового, Миронівки (Київська обл.), Дарниці (м. Київ), Коростеня. Акцію частково підтримали також працівники локомотивного депо П’ятихаток, у якому деякі бригади машиністів теж почали діяти за інструкціями.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 807 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 946 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1300 0