Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Закон не писаний? У новому “автобусі мера №25” люди стоять, як шпроти в банці, попри обмеження. ВІДЕО

Артем Кузьменко 18 березня 2020 17:20 1606 1

І це комунальний транспорт, яким так пишається Віталій Малецький. Але правила чинні для всіх і всі перед законом рівні. І коли кажуть: “Країною гуляє небезпечний вірус, давайте введемо ряд обмежень, щоб не допустити його розповсюдження”, то все ж хоч-не-хоч, а дотримуватися цих обмежень потрібно.

Сьогодні, 18 березня, в популярній серед кременчужан групі в Telegram опублікували відео, як від однієї із зупинок міста від’їжджає заповнений людьми новий автобус №25. Здавалося б, звичайна для нашого міста ситуація — всі намагаються влізти, щоб доїхати, куди їм треба.

 


Джерело відео: h.kremenchug

 

Але тепер на це не можна закривати очі. Сьогодні, о 12:00, стало чинним рішення Міністерства інфраструктури з правками від Кабінету міністрів України про те, що в міському транспорті не може знаходитися одночасно більше 10 пасажирів.

На цьому ж відео бачимо зовсім іншу ситуацію. А як хвалився мер Кременчука Віталій Малецький новими автобусами на маршруті №25, а як розпинався. Але хіба є хоча б щось, що дає право так нахабно не дотримуватися вказівок від державних органів, таких як Міністерство інфраструктури й Кабмін?

І якщо до цього “Програма Плюс” писала про те, що поки що водії міського транспорту просто не дотримуються ліміту в 10 людей, то на відео ви бачите, що в автобусі, який рухається за маршрутом №25, про цей ліміт, мабуть, навіть і не чули. Або чули, але вирішили, що дотримуватися його не потрібно.

 

Читайте також: Почалося: деякі тролейбуси і маршрутки ігнорують обмеження. Обурені кременчужани стоять на зупинках

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Изя Кацман 19.03.2020 21:04

Тема, специально для тебя. Если ты не в курсе погугли, чо в Киеве творится: https://lb.ua/society/2020/03/18/452855_kiev_bez_metro_avtobusi_marshrutki.html

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 869 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1562 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1557 0