Новини з 1996 року

За добу в Кременчуці виписали більше штрафів на 17 тис. грн, ніж в інших містах області

Артем Кузьменко 10 квітня 2020 13:25 5728 0

А наші патрульні кажуть, що їхня головна мета — це попередити, а не оштрафувати. Хоча, може, кременчужани самі напрошуються?

Сьогодні, 10 квітня, о 13:00, в Полтаві розпочали брифінг у Полтавській облдержадміністрації. На ньому присутні перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін та заступник начальника ГУ ДСНС Володимир Гришанін.

Дмитро Лунін повідомив, скільки протоколів за порушення карантинних обмежень виписали в усій області. За його словами, в Кременчуці виписали 12 протоколів, у Полтаві — 8, в Горішніх Плавнях — 1 і в Чутовому також 1. Тобто Кременчук є лідером не лише за кількістю інфікованих на коронавірусну інфекцію в області, а й за кількістю адмінпротоколів за порушення карантину.

Незважаючи на те, що керівники кременчуцьких правоохоронних органів під час кожного засідання штабу кажуть, що намагаються попереджати містян, все ж, мабуть, вони відчувають у своїх руках владу і виписують штрафи, а не просто застосовують превентивні методи.

Звісно, буває таке, що до деяких кременчужан просто не достукаєшся і нічого, крім штрафу, на них не діє. Але навряд чи менталітет кременчужан так сильно відрізняється від інших міст області і вони більш грубо ігнорують обмеження, ніж мешканці інших областей.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2525 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2985 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3426 0