Новини з 1996 року

З новим мостом через Дніпро не зрослося. У мерії готуються до блокування руху транзитного транспорту

Олександр Курилов 19 квітня 2017 10:26 797 0

Кременчуцькі чиновники оприлюднять свої пропозиції з намірів блокувати рух транзитного транспорту через Крюківський міст, який з’єднує лівий та правий берег міста.

Натомість після цього на порядку дня постане питання про створення спеціальної комунальної експедиційної служби, яка б займалася доставкою вантажів по місту й для потреб міських підприємств.

Така міська «реформа» планується у випадку, якщо в Кременчуці оголосять заборону руху транзитного транспорту по Крюківському мосту через Дніпро.

Це засідання спеціальної комісії в міськвиконкомі сьогодні, на якій розглядають проблеми розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Кременчука.

Оприлюднена пропозиція від депутатів міськради від партії «Батьківщина», яка вважається одним зі стовпів міського голови Кременчука Віталія Малецького, – її представники й справді займаються такими речами й дійсно пишуть проект рішення про створення комунальної експедиційної служби з перекриттям руху транспорту через Дніпро.

Вочевидь, після того, як цей проект рішення сесії міськради напишуть, його затвердять уже на сесійному засіданні.

Єдине полегшення в цій справі – автор цього рішення, відомий скандальний керівник міської «Батьківщини» Головач, свої думки на папір ще виклав.

Про що слід додати – такий кременчуцький приклад з відділення міста від України – не перший. Чим це загрожує й у що саме все перетвориться – можна побачити сьогодні на прикладі Донбасу.

Єдине сподівання тут, що врешті-решт відокремити Кременчук від України й повністю зупинити рух транзитного транспорту через Крюківський міст нашим градоначальникам та депутатам міськради  ніхто не дасть.

Інакше – бути мешканцям нашого міста заручниками свого депутатсько-мерського вибору.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1791 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1873 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1785 0