Новини з 1996 року

З квітня працюючим пенсіонерам в Україні автоматично перерахують пенсії

Валерія Макряшина 24 березня 2018 12:05 3192 0

Уже починаючи з квітня, в Україні почне діяти автоматичний перерахунок страхового стажу для тих, хто працює після досягнення пенсійного віку.

Про це повідомив експерт з питань міграції та працевлаштування за кордоном Тимур Душко.

«У результаті такого перерахунку пенсії працюючих пенсіонерів виростуть, підтвердила заступник голови правління Пенсійного фонду Ірина Ковпашко.

Уперше в Україні буде проведений автоматизований перерахунок для тих людей, які продовжували працювати, і отримали страховий стаж», - пояснив експерт.

За словами експерта, до цього часу пенсіонери, які продовжували офіційно працювати, повинні були подавати до Пенсійного фонду заяви про перерахунок.

«Оскільки пенсія формується з таких основних компонентів, як стаж і отримана зарплата, то автоматичний перерахунок призведе до підвищення пенсій для працюючих пенсіонерів.

Крім того, аби заохотити громадян працювати якомога довше, вводиться поняття наднормативного стажу - по 1% прожиткового мінімуму за кожен перероблений рік», - підкреслив Т. Душко.

Експерт нагадав, що в 2017 році Пенсійний фонд виплатив українцям, які проживають за кордоном, пенсій на суму близько 2 млн. євро.

Пенсіонерам іноземних держав, які проживають на території України, у 2017 році здійснено виплату пенсій на суми 12,2 тис. доларів і 3,2 млн. євро.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 464 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 849 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 802 0