Новини з 1996 року

З Кременчука відправили лист у Київ, щоб дозволили нашому транспорту їздити з ранку до вечора

Артем Кузьменко 16 квітня 2021 16:20 378 0

Сьогодні, 16 квітня, о 15:00, у Кременчуцькій міській раді провели робочу нараду з питань перевезення пасажирів в умовах карантину. На ній зібралися мер міста Віталій Малецький, начальник Управління транспорту Руслан Івашина та міські приватні перевізники. Вони разом обговорювали спірне рішення Полтави щодо обмеження в часі руху громадського транспорту по всій області.

Майже годину градоначальник та перевізники порівнювали обласний центр і Кременчук. Міський голова казав, що через Полтаву вся область потрапила в червону зону, а підприємці чекали компенсації за перевезення пільговиків та казали, що останні кілька днів випускали менше транспорту через малу кількість пасажирів.

В кінці наради озвучили прохання відпрацювати по максимуму до понеділка, а вже тоді вирішуватимуть, що робити далі. Також вирішили підготувати звернення до державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якій просили розглянути рішення регіональної комісії щодо обмеження транспорту в часі.

Це все, що може зробити міський голова. Тому понеділок має стати вирішальним, і якщо Кременчуку відмовлять в проханні пустити транспорт за старим графіком, зупинки будуть повними, але лише в певні години: з 6:00 до 10:00 і з 16:00 до 19:00.

 

Читайте також: Транспорт у Кременчуці курсуватиме виключно в окремий час зранку та ввечері

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2790 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0