Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

З 10 метрів – 30. У виконкомі міркують, як зробити представників бізнесу помічниками комунальників

Олександр Курилов 29 лютого 2016 17:54 976 0

Підприємці Кременчука таки будуть відповідальними за санітарний стан території навколо своїх закладів (30-метрова зона), однак пощастить тому, чий магазин розташований біля дороги. В такому випадку слід буде прибирати виділену територію до бордюрного каменю.

Це у міськвиконкомі сьогодні відбулася чергова нарада з приводу розподілу міських територій і закріплення підприємців за прибиранням сміття, снігу...

За намірами чиновників (ініціатор – перший заступник мера Володимир Пелипенко), представникам бізнесу напишуть додаткові угоди, аби збільшити обсяги їхньої опіки над земельними ділянками.

Уже відомо також, що підприємству, у якого площі для прибирання буде недостатньо, «нарізатимуть» іншу ділянку міської землі, яку теж можна буде прибирати.

Втім не все так просто.

На думку керівника управління розвитку підприємництва Людмили Жорняк, у такому випадку має бути регуляторний акт, який ще потрібно затвердити на сесії міськради.  

За словами самого першого віце-мера Кременчука, відповідна програма з цього приводу ще буде винесена на розгляд мешканців міста.

Єдина проблема в цьому випадку – це сам розподіл території для прибирання й для такого у мерії міркують, як усе краще зробити.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 924 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1634 0