Новини з 1996 року

Юні науковці Кременчука сьогодні захищали свої дослідницькі роботи. ФОТО

Едера Бедьо 25 грудня 2015 15:23 790 0

Сьогодні, 25 грудня, у Великому залі міськвиконкому відбулося урочисте відкриття міського етапу XXV Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів Кременчука вже не перший рік пишуть наукові роботи, які потім досить успішно представляють на рівні області та країни, про що говорять минулорічні результати.

За словами начальника управління освіти Геннадія Москалика, цього разу, глянувши на кількість учасників (які, до речі, навіть не всі вмістилися у залі) у конкурсі-захисті, можна впевнено ствердити, що в України є майбутнє з такою талановитою й активною молоддю. 

Далі слово надали першому ректору Кременчуцького національного університету ім.Остроградського Михайлу Загірняку та меру Кременчука Віталію Малецькому, який зазначив, що пишається рівнем освіти свого міста.

Після вітальних слів Віталій Малецький вручив почесні грамоти кращим учителям - науковим керівникам міста. Згодом уся молодь розійшлася навчальними закладами міста, де почала захищати свої наукові роботи на різних секціях.

Далі журі, підсумувавши результати контрольних робіт з базової дисципліни та захист, визначать, хто і з якого предмета буде представляти Кременчук на обласному рівні орієнтовно у лютому.

Теги: Життя КременчукаОсвіта КременчукаМАН

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 807 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 946 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1300 0