Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Якщо Кременчук переможе у програмі "Громада, дружня до дітей та молоді", отримає 1% ПДФО до бюджету

Марина Баніт 03 серпня 2018 11:11 535 0

Кременчук взяв участь у програмі "Громада, дружня до дітей та молоді!" від ЮНІСЕФ.  Україна приєдналася до всесвітньої ініціативи у 2018 році.

Про це повідомила керівник відділу сім'ї та молоді Наталя Заводчикова.

- 1 червня на форумі місто Кременчук наблизилося одним з перших до статусу кандидата в глобальній ініціативі. У місті розроблений план на 2018-2020 роки і в разі досягнення статусу, як обіцяв прем'єр-міністр Володимир Гройсман, отримаємо 1% ПДФО до місцевого бюджету на розвиток програм для сім'ї та молоді.

 

Довідково: 

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. Вона була започаткована 1996 року як практичне втілення резолюції, що була прийнята на Другій Конференції ООН з населених пунктів (Хабітат ІІ). Нині ініціатива поширюється в усьому світі, її підтримали вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. Сьогодні ініціативою «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплено понад 30 мільйонів дітей.

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад»; Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 782 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1470 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0